1/10 týždeň
16. 6. - 18. 6. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 16.6.
Duo Alve podchod pri Klariskách 10.00 h.
Sláčikové trio Čumil 14.00 h.
Nedeľa 18.6.
Dávid Bílek Michalská brána 14.30 h.
Lenka Molčányiová Michalská - Sedlárska, pri kameni 15.00 h.
Animaquartet Hviezdoslavovo námestie 15.15 h.
SwingGang Ventúrska - Panská 20.00 h.
2/10 týždeň
23. 6. - 25. 6. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 23.6.
Prague Academy Quartet Michalská brána - most nad čitárňou 16.00 h.
Adventure Strings Ventúrska - Panská 14.00 h.
Sobota 24.6.
Prague Academy Quartet Michalská brána - most nad čitárňou 16.00 h.
Nedeľa 25.6.
Prague Academy Quartet Michalská brána - most nad čitárňou 16.00 h.
3/10 týždeň
30. 6. - 2. 7. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 30.6.
Sláčikové trio Michalská brána 10.30 h.
Duo Laura & Jozef Michalská - Sedlárska, pri kameni 15.00 h.
Animaquartet Čumil 16.00 h.
Sobota 1.7.
Adventure Strings Michalská - Sedlárska, pri kameni 10.00 h.
Duo Laura & Jozef Čumil 17.00 h.
Nedeľa 2.7.
Duo Alve Michalská - Sedlárska, pri kameni 12.00 h.
Duo Laura & Jozef Eurovea 15.00 h.
Duo Alve Hviezdoslavovo námestie 15.00 h.
Lenka Molčányiová Čumil 15.30 h.
Adventure Strings Ventúrska - Panská 16.00 h.
Duo Alve Laurinská ulica 17.00 h.
4/10 týždeň
7. 7. - 9. 7. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 7.7.
Sláčikové trio Ventúrska - Panská 14.00 h.
Gucky Acappella Voice Čumil 16.00 h.
Sobota 8.7.
Lenka Molčányiová Laurinská ulica 15.00 h.
Gucky Acappella Voice Hviezdoslavovo námestie 16.00 h.
Nedeľa 9.7.
Gucky Acappella Voice Michalská - Sedlárska, pri kameni 12.30 h.
Dávid Bílek Ventúrska - Panská 15.00 h.
Lenka Molčányiová Eurovea 16.00 h.
SwinGang Čumil 18.00 h.
5/10 týždeň
14. 7. - 16. 7. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 14.7.
AnimaQuartet Michalská - Sedlárska, pri kameni 14.00 h.
Gucky Acappella Voice Ventúrska - Panská 15.30 h.
Lenka Molčányiová Hviezdoslavovo námestie 16.00 h.
Sobota 15.7.
AnimaQuartet Čumil 14.00 h.
Gucky Acappella Voice Michalská brána 16.00 h.
Terézia Šofránková Eurovea 17.00 h.
Lenka Molčányiová Ventúrska - Panská 17.30 h.
Nedeľa 16.7.
Terézia Šofránková Eurovea 13.00 h.
AnimaQuartet Ventúrska - Panská 15.00 h.
Lenka Molčányiová Michalská - Sedlárska, pri kameni 15.30 h.
Gucky Acappella Voice Primaciálne námestie 16.00 h.
6/10 týždeň
21. 7. - 23. 7. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 21.7.
Dávid Bílek Ventúrska - Panská 15.30 h.
SwinGang Rudnayovo námestie 18.00 h.
Sobota 22.7.
SwinGang Michalská - Sedlárska, pri kameni 11.00 h.
Dávid Bílek Eurovea 13.30 h.
AnimaQuartet Hviezdoslavovo námestie 14.00 h.
Dávid Bílek Čumil 17.00 h.
Nedeľa 23.7.
Dávid Bílek Hviezdoslavovo námestie 11.00 h.
Duo Alve Ventúrska - Panská 11.30 h.
Gucky Acappella Voice Čumil 12.00 h.
Dávid Bílek Michalská - Sedlárska, pri kameni 14.00 h.
7/10 týždeň
28. 7. - 30. 7. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 28.7.
AnimaQuartet Michalská - Sedlárska, pri kameni 13.00 h.
Gucky Acappella Voice Ventúrska - Panská 15.30 h.
Sobota 29.7.
Dávid Bílek Hviezdoslavovo námestie 11.00 h.
AnimaQuartet Čumil 11.30 h.
Gucky Acappella Voice Panská ulica 12.00 h.
AnimaQuartet Ventúrska - Panská 15.00 h.
Gucky Acappella Voice Michalská - Sedlárska, pri kameni 15.30 h.
Nedeľa 30.7.
AnimaQuartet Michalská brána 13.00 h.
Dávid Bílek Čumil 14.00 h.
8/10 týždeň
4. 8. - 6. 8. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 4.8.
Gucky Acappella Voice Ventúrska - Panská 15.00 h.
Duo Laura & Jozef Michalská - Sedlárska, pri kameni 17.00 h.
Sobota 5.8.
SwinGang Hviezdoslavovo námestie 10.30 h.
Terézia Šofránková Michalská - Sedlárska, pri kameni 11.00 h.
Duo Laura & Jozef Ventúrska - Panská 14.00 h.
Gucky Acappella Voice Primaciálne námestie 15.30 h.
Nedeľa 6.8.
SwinGang Michalská - Sedlárska, pri kameni 13.30 h.
Duo Laura & Jozef Čumil 16.00 h.
Lenka Molčányiová Ventúrska-Panská 16.30 h.
Terézia Šofránková Eurovea 17.00 h.
Gucky Acappella Voice Michalská brána 18.00 h.
9/10 týždeň
11. 8. - 13. 8. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 11.8.
Sláčikové trio Hviezdoslavovo námestie 15.00 h.
Gucky Acappella Voice Michalská - Sedlárska, pri kameni 15.30 h.
Lenka Molčányiová Ventúrska-Panská 16.00 h.
Duo Laura & Jozef Michalská brána 16.30 h.
Sobota 12.8.
Gucky Acappella Voice Hviezdoslavovo námestie 14.45 h.
AnimaQuartet Eurovea 15.00 h.
Nedeľa 13.8.
Duo Laura & Jozef Ventúrska-Panská 15.00 h.
Adventure Strings Čumil 16.00 h.
10/10 týždeň
18. 8. - 20. 8. 2017
Kto Miesto Čas
Piatok 18.8.
Adventure Strings Hviezdoslavovo námestie 13.00 h.
Lenka Molčányiová Ventúrska-Panská 15.30 h.
Duo Laura & Jozef Michalská - Sedlárska, pri kameni 17.00 h.
Sobota 19.8.
Adventure Strings Michalská - Sedlárska, pri kameni 14.00 h.
Duo Laura & Jozef Primaciálne námestie 16.00 h.
Adventure Strings Čumil 19.00 h.
Nedeľa 20.8.
Duo Laura & Jozef Hviezdoslavovo námestie 16.00 h.
Lenka Molčányiová Čumil 18.00 h.
Adventure Strings Ventúrska-Panská 18.30 h.

Program
festivalu
Viva Ulica!